Showing 1–36 of 132 results

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36

Yeastar VoIP PBX S100

Yeastar VoIP PBX S20

Yeastar VoIP PBX S300

Yeastar VoIP PBX S412

Yeastar VoIP PBX S50

آچار پانچ کسیتون نگزنس

آچار سوکت زن (4013)

آچار سوکت زن 4018

آچار سوکت زن سه کاره 2810

آچار سوکت زن سه کاره 4076

آداپتور دابلکس LC-LC مولتی مود

آداپتور دابلکس SC-SC مدل OM3

آداپتور دابلکس SC-SC مولتی مود

آداپتور داپلکس SC-SC مولتی مود نگزنس

ارت بار ترمینال 10 زوجی کروز

بند گوشی پاناسونیک و سیسکو 4 متری

بندگوشی پاناسونیکی 3 متری

بیسیم BOAFENG UV82 با قدرت خروجی 8 وات

بیسیم موتورولا MT-777 درجه 1

پچ پنل 24 پورت نگزنس

پچ پنل تلفنی 25 پورت RJ11

پچ پنل تلفنی 25 پورت RJ45

پچ پنل تلفنی 50 پورت RJ11

پچ پنل تلفنی 50 پورت RJ45

پریز 45*45 قرمز اشنایدر

پریز 45*45 سفید اشنایدر

پریز برق سفید لگراند

پریز برق قرمز لگراند

پست 10 زوج بارانی

پست 10 زوجی با ترمینال (کامل)

پست 100 زوجی بارانی

پست 100 زوجی پلاستیکی

پست 100 زوجی فلزی

پست 1000 زوجی فلزی

پست 1200 زوجی فلزی

پست 20 زوجی با ترمینال (کامل)